Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

V súvislosti s transformáciou 365.bank na plnoformátovú banku prichádza do jej predstavenstva nový člen. Je ním Ladislav Korec, ktorý bude zodpovedný za oblasť financií, back office, ALM a M&A.

Pod vedením predsedu predstavenstva a group CEO Andreja Zaťka dochádza k strategickým zmenám naprieč celou bankovou skupinou.

„Naša skupina začala ďalšiu etapu v rámci svojej dlhodobej rozvojovej stratégie. Pri tej príležitosti rozširujeme aj predstavenstvo banky. Novým členom sa stáva Ladislav Korec, ktorému touto cestou gratulujem k jeho zvoleniu. Stojí pred nami množstvo plánov a výziev a verím, že bude posilou pri ich napĺňaní,“ hovorí Andrej Zaťko, group CEO 365.bank.

Ladislav Korec

K Zuzane Žemlovej, ktorá má na starosti predovšetkým riadenie rizík, a Petrovi Hajkovi, zodpovedného hlavne za obchod, pribudne štvrtý člen, ktorým je Ladislav Korec. V bankovej skupine pôsobí už od roka 2015. V rámci nej prešiel viacerými pozíciami v divízii financií a v súčasnosti pôsobí ako CFO.

365.bank sa v priebehu júla stala hlavnou bankou skupiny a otvorila pobočky. Jej ambíciou je stať sa bankou prvej voľby s plnou škálou produktov. V dôsledku toho dopĺňa svoje aktuálne portfólio nielen fyzickými obchodnými miestami, ale aj produktmi, ako je hypotéka, úver so spoludlžníkom s možnosťou refinancovania aj investovanie či sporenie do druhého piliera. V digitáli bude 365.bank naďalej prinášať technológie na princípe „mobile first“.

Značky: