Ako nájsť telefóny Samsung off-line?

0

Funkcia, ktorú ste možno videli, iba vo filmoch.

Špeciálni agenti vysledujú nejaký telefón na základe toho, že si jeho informáciu predávajú ďalšie telefóny na blízku. Teraz je to skutočnosť a majitelia telefónov Samsung majú k dispozícii funkciu Offline hľadanie.

Je súčasťou nastavení s názvom Hľadať môj mobil. Je treba ju samostatne povoliť a odporúčame zapnúť aj šifrovanie.

Ako na to?

Do nastavení na hľadanie aj vtedy, keď smartfón nebude pripojený k nejakej sieti, sa dostanete cez položku Nastavenia – Biometrické údaje a zabezpečenie – Hľadať môj mobil – Offline hľadanie.

Táto možnosť nie je zapnutá štandardne, aj keď máte povolené hľadanie telefónu cez službu findmymobile.samsung.com.

Treba súhlasiť s podmienkami používania a v prípade šifrovania je treba zadať 6 miestny PIN kód. Takto budete môcť smartfón vysledovať len vy. Pochopiteľne, aj napriek tomu, že nemusí byť pripojený k sieti, musí zostať zapnutý.

Prečítajte si aj:

Samsung vydal novembrovú aktualizáciu

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár