Ako odstrániť Stretnutia z Gmailu?

0

Príchodom služby Stretnutia do Gmailu sa upravil jej vzhľad.

Minimálne, avšak v spodnej časti máte nový riadok, ktorý by ste mohli využiť na väčšiu plochu pre zoznam správ. Tiež sa zbytočne nebudete prepínať do režimu Stretnutia, ak na videokonferencie používate inú aplikáciu.

Ako na to?

Otvorte nastavenia aplikácie a vyberte položku s názvom vašej emailovej adresy. Nižšie je položka Stretnutia, kde deaktivujete túto možnosť. Aplikácia sa reštartuje a zobrazí sa v pôvodnom režime. Teda Gmail a správy ako jediná možnosť aplikácie.

V prípade potreby môžete funkciu na organizovanie stretnutí vrátiť späť a videokonferenciu cez Google používať.

Kto chce mať iba ten pôvodný Gmail, je odstránenie položky Stretnutia lepšia možnosť. Zamedzíte zbytočnému prepínaniu medzi režimami, ak by k nim došlo omylom a získate pôvodnú veľkosť okna na vaše správy.

Prečítajte si aj:

Gmail: Google chce analyzovať viac vašich dát

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár