Ako stiahnuť 64-bitový Google Chrome?

0

Možno o tom ani neviete a na 64-bitovom Windows 10 používate 32-bitový Chrome.

Je to tak a býva to bežná prax. Treba si dať pozor na to, aký máte inštalátor tohto prehliadača. Popravde o ňom veľa nezistíte, pretože sa volá ChromeSetup.exe a vy neviete, akú verziu bude sťahovať.

Preveríte to jednoducho a to kliknutím na tri bodky vpravo hore na zobrazenie menu. Vyberte PomocníkInformácie o prehliadači Google Chrome. Na zobrazenej stránke sa dozviete, akú používate verziu. V prípade, že je 32-bitová a chceli by ste radšej 64-bitovú za účelom vyššieho výkonu, prejdite na stránku Google Chrome. Tá by mala automaticky rozpoznať vašu verziu systému a poskytnúť najlepšiu možnú verziu.

Spustite stiahnutý inštalačný balík a nechajte proces dokončiť. Prehliadač sa inovuje a vám zostanú všetky nastavenia aj zapamätané údaje ako pred samotnou aktualizáciou.

chrome version

Prečítajte si aj:

Prehliadač Chrome bude blokovať žiadosti z webov s nevhodným obsahom upozornení

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár