Ako zablokovať komentáre na YouTube a iných stránkach?

0

Nezaujímavú vás komentáre alebo len chcete zrýchliť načítanie stránok?

Máte možnosť ich zablokovať a to cez doplnok nazvaný charakteristicky Shut Up. Netreba ho nijako konfigurovať, stačí len nainštalovať a bude automaticky blokovať komentáre nielen na YouTube. Funguje na rôznych webových stránkach, spravidla by sa dalo hovoriť všade.

Treba si to vyskúšať, no v zásade sa zbavíte ďalších stĺpcov, ktoré zaberajú zbytočné miesto na stránke. Napríklad pri live prenosoch na YouTube, takisto ale funguje na spravodajských weboch.

Doplnok je dostupný pre prehliadače Chrome a ostatné s jadrom Chromium. Nainštalovať sa dá aj do Firefoxu. Po inštalácii je doplnok aktívny. Na jeho pozastavenie stlačíte ikonu na paneli doplnkov. Bude si pamätať každý web samostatne. Preto ho treba na sprístupnenie

Prečítajte si aj:

Ako zálohovať heslá z Google Chrome?

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár