Ako zablokovať otravné volania na Samsungu?

0

Otravné hovory či lepšie povedané jednotlivci sa dajú zablokovať. Minimálne pri volaniach vám.

Na smartfónoch Samsung máte možnosť blokovať hovory od ľudí, ktorí vám telefonovali a pridať si ich tak do zoznamu zablokovaných kontaktov. V aplikácii Telefón nájdete hovory v zobrazení Nedávne. Ťuknite na kontakt a po zobrazení ikon predvolieb pre tieto kontakty ťuknite na ikonu i na zobrazenie detailu kontaktu. V menu Ďalšie označeného aj tromi zvislými bodkami je voľba Blokovať kontakt.

samsung_blokovanie_1

Výhodou je, že záloha nastavení telefónov Samsung prenáša aj nastavenia týchto hovor. Pri zmene telefónu a obnove nastavení, napríklad cez Samsung cloud sa obnoví aj zoznam zablokovaných kontaktov.

Zoznam blokovaných kontaktov

Nájdete ho v aplikácii Telefón v zobrazení Kontakty. Menu s tromi bodkami obsahuje položku Nastavenia a tu nájdete položku Blokovať čísla. Zobrazené budú všetky čísla alebo kontakty, ktoré ste blokovali. Tu sa dajú pridať ďalšie alebo ich znamienkom „mínus“ zo zoznamu odstraňovať.

Pre tých, ktorí nemáte radi volania zo súkromných čísiel, máte možnosť ich vo všeobecnosti blokovať.

samsung_blokovanie_2

Prečítajte si aj:

Ako nastaviť Wi-Fi na Samsungu?

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár