Android Auto prekonalo 100 miliónov stiahnutí z Obchodu Play

12

Pozitívne sú aj nedávne vylepšenia v rozhraní aplikácie.

Pri pohľade na hodnotenia musíme uznať, že Googlu sa podarilo aplikáciu vylepšiť natoľko, že aj samotné hodnotenia v Obchode Play sa zvýšili už na 4,1 bodu. Tento výsledok je vytvorený na základe viac ako 800 tisíc recenzií. Aj napriek tomu, že recenzie sú čoraz viac pozitívnejšie, je stále čo vylepšovať, ako napríklad oficiálnu dostupnosť na Slovensku. Tento problém je však možné vyriešiť stiahnutím APK súboru z alternatívneho zdroja (pre Android 9 a nižší). 

Android Auto bolo vydané pred piatimi rokmi a odvtedy sa zlepšilo nielen vďaka začleneniu podpory asistenta, ale aj efektívnejšiemu a pohotovejšiemu používateľskému rozhraniu.

Android auto má zaujímavejšiu úvodnú plochu, na ktorej vidíte dôležité notifikácie z telefónu

Android Auto je podporované veľkým množstvom vozidiel a tisíckami informačných a zábavných systémov. Pokiaľ máte staršie auto, je tu Auto UI – zjednodušený spúšťač na bezpečné používanie telefónu počas jazdy.

Keďže sa Android Auto stáva súčasťou zariadení so systémom Android 10, počet stiahnutí sa už časom nebude tak výrazne zvyšovať.

Zdroj: ObchodPlay

Prečítajte si aj:

Ako funguje Apple CarPlay a Android Auto?

Značky:

O autorovi

Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web. Zaujímam sa o smartfóny, aplikácie, gadgety, nositeľnú elektroniku a technologické vízie. Medzi moje najobľúbenejšie voľnočasové aktivity patrí šport, hudba a moje tri dcéry.

12 komentárov

 1. Čiže chápem správne ze keď prejde môj mobil Huawei mate 10 pro upgreadom výrobcu z a9 na a10 budem mat AA už automaticky aj v SR a budú naň chodiť automaticky updaty?

  • Nie nie je súčasťou. Už som na danú tému diskutoval inde a ludia čo už A10 majú potvrdili že AA nie je jeho súčasťou automaticky.Treba ho stále inštalovať.
   Akurát už nie je nutné hľadať alternatívny zdroj ako apkmirror.

  • Ako si mohol prísť o peniaze? Stahoval som z apkmirror a ešte sa mi to nestalo, že by som za túto aplikáciu platil.

  • Filip Pačai on

   S AA sú problémy s komunikáciou cez telefón pri dual sim smartfóne. Je potrebné potvrdiť na smartfóne z ktorej sim bude hovor zrealizovaný.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>