Apple Watch Series 7: Aké novinky prinesú?

0

Očakáva sa vynovený dizajn a zopár ďalších vylepšení.

Bloomberg priniesol nové informácie o pripravovaných hodinkách Apple Watch Series 7. Tie by mali byť predstavené na jeseň a v porovnaní s predchodcom ponúknu viacero noviniek.

Najviditeľnejšou novinkou novej verzie má byť vynovený dizajn. Už koncom mája kolovali internetom rendery, ktoré naznačujú, ako by mohli chystané hodinky vyzerať – dostať by mali ploché hrany, ktorými budú pripomínať dizajn telefónov iPhone 12. Takisto by mali byť mať tenšie rámiky okolo displeja, takže zobrazovacia plocha bude zaberať väčšiu časť tela.

Apple Watch Series 7 tiež ponúknu rýchlejší procesor a vylepšenú Ultra Wideband (UWB) konektivitu. Túto technológiu zabudoval do svojich zariadení aj Samsung a umožňuje využiť mobilné zariadenie vo funkcii elektronického kľúča pre kompatibilné vozidlá alebo na komunikáciu s trackermi, ako je Apple AirTag.

Bloomberg spomína vo svojej správe aj použitie novej laminátovacej technológie pri výrobe, vďaka ktorej bude medzera medzi displejom a ochranným sklom opäť o niečo menšia, takže hodinky budú tenšie v porovnaní s predchádzajúcimi verziami. Portál takisto zverejnil informácie, že Apple pripravuje odolné Apple Watch a vylepšenú verziu Apple Watch SE – obe hodinky by mali byť predstavené budúci rok.

Zdroj: Bloomberg

Prečítajte si aj:

Apple AirTag: Skvelý doplnok alebo zbytočnosť s logom jablka? (RECENZIA)

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Pridaj komentár