CES 2018: Tieto inteligentné hodinky netreba nikdy nabíjať

1

Na výstave CES 2018 sme videli naživo hodinky MATRIX PowerWatch.

Tie sú unikátne z toho hľadiska, že ich nebudete nikdy nabíjať. Energiu, ktorú potrebujú k svojmu fungovaniu, totiž čerpajú z ľudského tela. Konkrétne z tepla, ktoré naše telo generuje. Vďaka tomu taktiež dokážu presnejšie určiť počet kalórií, ktoré ste počas dňa spálili.

Hodinky MATRIX PowerWatch fungujú iba vtedy, keď ich máte na ruke. Počas doby, kedy ich nenosíte, sú v režime spánku. Všetky údaje sú však uložené v pamäti, takže by sa nemalo stáť, že o ne prídete. Hodinky merajú vašu aktivitu a spánok. Sú odolné voči vode do 50 metrov a svoju aktivitu môžete spárovať s mobilnou aplikáciou.

Hodinky odštartovali svoju púť na portáli Indiegogo, aktuálne sa dajú objednať cez oficiálnu stránku výrobcu. K dispozícii sú aj nové verzie dizajnu, cena začína na 200 dolároch bez dane a poštovného.

Prečítajte si aj:

VIDEO: MATRIX PowerWatch sú prvé inteligentné hodinky, ktoré nebudete nabíjať

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Jeden komentár

  1. Pingback: VIDEO: Aplikácia Die With Me vám umožní posielať správy iba vtedy, keď máte menej ako 5% batérie | TOUCHIT

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>