Dlho očakávaná horúca novinka ambiciózneho mladého brandu HONOR dnes štartuje v predpredaji prebiehajúcom od 1. do 14. júla 2020. Práve teraz si môžete predobjednať HONOR 9A s excelentným zvukom a celodennou výdržou batérie, ku ktorému dostanete HONOR Band 5 ako darček zadarmo, a to exkluzívne len na Nay.sk Datart.sk.

HONOR 9A: Až 32 hodín volania v rámci 4G a skvelý prémiový zvuk

Chceli by ste super výkonný balíček vlastností prémiových smartfónov, ale nechcete za mobil utratiť veľa peňazí? Tak presne toto ponúka novinka, mobilný telefón HONOR 9A. Vďaka nadštandardnej 5 000 mAh batérii zvládne až 32 hodín hovorov v 4G, až 35 hodín prehrávania videa alebo až 37 hodín prehrávania rádia.

Zároveň funguje ako nabíjačka, takže s pripojeným káblom nabije aj iné zariadenia. Čo sa týka audio zážitku, reproduktory na HONOR 9A ponúkajú veľmi dobrú kontrolu zvuku a znižujú tak aj prípadné skreslenie zvuku. Užite si prémiový zvuk s vynikajúcou kvalitou aj pri maximálnej hlasitosti. Vďaka technológii HUAWEI Histen 6.0 a Party Mode si môžete užiť obľúbené skladby s vysokou kvalitou zvuku, ako keď prehrávate stereo.

HONOR 9A má Android 10 s jadrom HUAWEI Mobile System vrátane ekosystému aplikácií a služieb pre príjemný používateľský zážitok. HONOR 9A je jedným z prvých mobilných telefónov s obchodom AppGallery, ktorý má viac než 400 miliónov používateľov po celom svete.

S 64GB úložiskom, ktoré je prostredníctvom microSD rozšíriteľné až na 521 GB, si môžete nainštalovať akékoľvek aplikácie alebo prehrávať videá a prezerať svoje fotografie bez toho, že by ste ich museli ukladať na externý disk.

Trojitý fotoaparát pre perfektné fotky

HONOR 9A disponuje trojitým fotoaparátom s 13Mpx hlavným objektívom so senzorom f/1.8, 5Mpx ultra širokou kamerou a 2Mpx pomocnou hĺbkovou kamerou. Pri zachytávaní väčšieho záberu využijete 120° super širokouhlú kameru, pomocou ktorej zachytíte oblohu aj krajinu reálnejšie. HONOR 9A ponúka ohromujúcu šírku záberu s korekciou skreslenia pre zachytenie ešte lepšej scenérie v jednom zábere. 8Mpx predná kamera, ktorý vytvára na širokouhlom displeji kvapkový priestrel, zaisťuje perfektné selfies kdekoľvek a v akýchkoľvek podmienkach.

Super výhodná štartovacia ponuka

HONOR 9A je cenovo dostupný mobilný telefón, ktorý ponúka vlastnosti prémiových telefónov. Dostupný je vo farebnom prevedení Midnight Black alebo Phantom Blue. Nákup HONOR 9A v predpredaji sa rozhodne oplatí. Práve teraz si ho môžete objednať exkluzívne na Nay.sk za veľmi príjemných 159 € a naviac k nemu dostanete obľúbený fitness náramok HONOR Band 5 ako darček zadarmo. Pozor, táto akčná ponuka platí len v priebehu predpredaja do 14. júla 2020.

Ako stiahnuť obľúbené aplikácie do nového telefónu?

HONOR 9A využíva používateľské rozhranie EMUI a Huawei Mobile Services. Obsah a podoba AppGallery sa neustále vyvíja. Niektoré Google aplikácie nie sú na HONOR 9A predinštalované. Najrýchlejšia cesta ako získať obľúbené aplikácie do nového telefónu je okopírovanie profilu zo starého telefónu, na ktoré môžete využiť napríklad aplikáciu Phone Clone.

Ďalším spôsobom je obchod s aplikáciami priamo vo vašom novom telefóne. V HONOR 9A je to unikátna AppGallery, ktorá sa každý týždeň rozširuje o nové obľúbené globálne aj lokálne aplikácie. Ak by ste niektorú aplikáciu v AppGallery nenašli, skúste veľmi obľúbený vyhľadávač aplikácií More Apps (dostupný taktiež ako mobilná aplikácia), odkiaľ si môžete stiahnuť populárne aplikácie. Naviac vo výbave nových mobilných telefónov HONOR alebo Huawei je taktiež aplikácia Petal Search, oficiálna Huawei aplikácia, kde nájdete akékoľvek ďalšie aplikácie, ktoré by v AppGallery chýbali.

Ak potrebujete rýchlu radu alebo hľadáte vychytávky pre nový HONOR telefón, výrobca odkazuje na zákaznícku linku  alebo na fanúšikovské diskusné fórum HONOR Klub: https://community.hihonor.com/cz/index, ktoré je taktiež dostupné ako mobilná aplikácia.

AppGallery má aktuálne viac než 140 českých a slovenských aplikácií. Počet globálnych a lokálnych aplikácií sa každý týždeň zvyšuje. Zabezpečenie telefónu beží na softvérovom vybavení Avast. Na používateľov čaká v AppGallery mnoho výhod a darčekov.

 

Značky: