Fitness náramok Honor Band 5 prichádza na Slovensko a bude merať okysličenie krvi

0

Oficiálna cena pre Európu je 29,99 eur.

Honor na tlačovej konferencii na veľtrhu IFA v Berlíne oznámil, že svoj fitness náramok Honor Band 5 uvádza na európsky trh. Jeho odporúčaná cena pre Európu je 29,99 eur.

Honor Band 5 ponúka 0,95-palcový farebný AMOLED displej s rozlíšením 240 × 120 pixelov, neustále monitorovanie tepu a spánku a výdrž až 2 týždne. Náramok takisto monitoruje 10 rôznych tipov cvičenia a môžete s ním aj plávať. 

Honor v súvislosti s európskym uvedením náramku na trh oznámil, že Band 5 čoskoro dostane funkciu merania okysličenia krvi.

Honor Band 5 už v redakcii TOUCHIT testujeme a prvé dojmy sú pozitívne. Náramok má pekný a jasný farebný displej a tiež výhodný pomer cena/výbava. Poteší aj lokalizácia používateľského rozhrania do slovenčiny, ktorá je súčasťou najnovšej aktualizácie.

Honor Band 5

Zdroj: Huawei Central

Prečítajte si aj:

Honor vytvoril aplikáciu PocketVision: Zrakovo postihnutým uľahčuje čítanie

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie, hry a konzoly pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa špecializujem na operačné systémy, zaujímavé služby, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, kontaktovať ma môžete na roman@touchit.sk

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>