Google kupuje ďalšiu aplikáciu

0

Google kupuje ďalšiu aplikáciu. Tento raz obohatí svoju službu Fotky.

Fly Lab, startup v oblasti úpravy fotografií a videa na mobile, ktorý zajal širokú verejnosť, bol odkúpený spoločnosťou Google. Aj keď podľa Googlu mala byť aplikácia odstránená, stále je a iTunes a na webe na svojom mieste.

Podľa Googlu sú Fotky Google domovom vašich životných spomienok a technológia Fly Labs pri úprave obrázkov a skladní videí výrazne obohatí ich službu.

Aplikácie Fly Labs by mali byť zadarmo k stiahnutiu bez in-app platieb po najbližšie tri mesiace. Aj keď sú aplikácie Fly LAbs dostupné len pre iOS , Google plánuje vyťažiť know-how pri integrácii do svojich webových služieb, počítame však že obohatí aj svoje mobilné portfólio.

Zdroj: The Next Web

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár