Hra Portal od Valve to vo svete LEGO Dimensions nemá isté

0

Lego Dimensions je špecializované na filmových a herných hrdinov, s Portalom to zatiaľ nevyzerá sľubne.

Lego pôvodne vstúpilo do ringu s motívom hry Portal od Valve, no finálne rozhodnutie zatiaľ znie, že sa v tomto motíve hry nebude pokračovať. V e-shope Lego si môžete kúpiť figúrky Portalu do série Dimension. Ostatné si však budete musieť vytvoriť sami. Podľa niektorých fanúšikov to nie je nemožné. Akurát budete musieť použiť vlastnú fantáziu a prostredie hry si tak postavať kocku po kocke.

Tým, že Lego umožňuje kupovať kocky presne podľa vašich grafických návrhov z ich editora, je situácia o niečo jednoduchšia. Navrhnete si vlastnú diorámu a následne získate zoznam dielov, ktoré budú na jej postavanie potrebné.

O svoje výtvory sa podelil Lego skladateľ Anthony Wilson vo svojej galérii na Flickri.

Momentálne je na portáli Lego Ideas zaradený projekt Portal, ktorý presiahol 10 000 podporovateľov, k schváleniu však ešte nedošlo.

V každom prípade pekná ukážka od Lega, ako pustiť svoje kocky nielen do počítačových hier ale prepojiť skutočné kocky s herným svetom.

Zdroj: Kotaku

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár