V Huawei AppGallery pribudla Poštová banka, do konca roka vraj príde aj mBank

0

Huawei pokračuje v budovaní svojho obchodu s aplikáciami.

Slovenské zastúpenie Huawei informovalo, že v obchode AppGallery pribudla banková aplikácie Poštovej banky.

Tá prináša aktuálny prehľad o financiách na bežnom či sporiacom účte a umožňuje tiež skontrolovať zostatok úveru či hypotéky. Nechýba v nej elektronický výpis z účtu, možnosť inteligentnej úhrady bez zdĺhavého prepisovania IBAN čísel či online čet priamo v aplikácii.

Poštová banka bola jednou z posledných slovenských bánk, ktorým chýbala aplikácia v Huawei AppGallery. Aktuálne chýbajú už iba mBank a 365.bank. 365.bank by mala podľa našich informácií pribudnúť v priebehu roka 2021.

mBank bude podľa vyjadrení samotnej banky v AppGallery dostupná pre všetky Huawei telefóny do konca roka. Uvidíme, či sa toto vyjadrenie týka všetkých krajín, kde mBank pôsobí a či všetky aplikácie pribudnú naraz alebo budú pribúdať postupne, ako tomu bolo aj v prípade regionálnych verzií ostatných bánk. Aktuálne je mBank v AppGallery k dispozícii vo verzii pre Huawei telefóny s Google službami.

ČSOB, OTP, VÚB Banka, Tatra Banka a Slovenská sporiteľňa už v AppGallery svoje aplikácie majú.

Zdroj: Huawei

Prečítajte si aj:

Huawei AppGallery: Tieto slovenské a bankové aplikácie v ňom nájdete (DOPLNENÉ k 29. 11.)

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Pridaj komentár