Huawei MediaPad X2 je 7-palcový telefón

3

Tablet s funkciou telefonovania má veľmi pekný dizajn a modernú výbavu.

Huawei na MWC nepredstavil iba hodinky Huawei Watch, ktorým je venovaná hlavná pozornosť. Spoločnosť ukázala aj 7-palcový Full HD phablet MediaPad X2. Ten má štýlové prevedenie s hrúbkou iba 7,18 mm. Nás na stánku upútal najmä minimalistický rám okolo displeja, vďaka ktorému pôsobí tablet na pohľad jedinečne.

Zariadenie poháňa systém Android 5.0 s nadstavbou Emotion UI 3.0, má 8-jadrový procesor Kirin930 a 2 alebo 3 GB operačnej pamäte v závislosti od modelu. Verzia s menšou operačnou pamäťou má 16 GB úložisko, druhá ponúka 32 GB priestor. MediaPad X2 prekvapí aj 13MP zadným fotoaparátom s bleskom, čo je neobvyklá výbava v prípade tabletov. Na druhej strane, MediaPad X2 nemá byť váš nový tablet, ale aj náhrada za telefón.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Za pozvanie ďakujeme spoločnostiam Samsung a Orange.

Značky:

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

3 komentáre

  1. Pingback: MWC 2015: Ako keby ste tam boli spolu s nami | touchIT

  2. Pingback: Viedeo: Utajovaný prémiový tablet Huawei MediaPad X2 | touchIT

  3. Pingback: Recenzia: Honor X2 je 7-palcový tabletofón v kovovom prevedení a s unikátnym gravírovaním | touchIT

Pridaj komentár