Huawei spustil na Slovensku predaj hodiniek Huawei Watch GT 2e: Poznáme detaily

0

Je to športová verzia hodiniek Watch GT 2.

Huawei pred troma mesiacmi oficiálne predstavil hodinky Watch GT 2e. Ide o športovú verziu hodiniek Watch GT 2, ktorá ponúka prakticky totožnú hardvérovú výbavu a odlišuje sa najmä športovým dizajnom – telo je z nehrdzavejúcej ocele, remienok je priamo integrovaný do konštrukcie.

Podobne ako Watch GT 2, aj GT 2e ponúka výdrž až 2 týždne, 1,39-palcový AMOLED displej, odolnosť voči vode na úrovni 5 ATM a zabudovaný GPS senzor. Hodinky ponúkajú funkciu inteligentného trénera pri behaní a takisto majú úložisko na hudbu.

Huawei Watch GT 2e dostali aj nové funkcie, ako je monitorovanie okysličenia krvi, automatické rozpoznanie aktivity či nové typy cvičení, ktoré si môže zadefinovať používateľ. Hodinky tiež ponúkajú funkciu vzdialenej spúšte fotoaparátu v telefóne. Väčšinu spomenutých funkcií je už dostupná vo forme aktualizácie a to aj pre štandardnú verziu hodiniek Watch GT 2.

Huawei Watch GT 2e sú na Slovensku v predaji vo farbách Graphite Black (čierna) a Mint Green (zelená). V ponuke NAY ich nájdete už teraz, ďalší maloobchodní predajcovia zaradia novinku do ponuky postupne v priebehu júla. Odporúčaná cena je 179 eur.

Ak teda zvažujete, či si kúpiť Watch GT 2e alebo štandardné Watch GT 2, rozhodujte sa na základe ceny, preferencie dizajnu a funkcie telefonovania cez hodinky, ktorú GT 2 ponúka, avšak športovejšie GT 2e nie.

Huawei Watch GT 2e

Huawei Watch GT 2e. Zdroj: Huawei

Zdroj: Huawei

Prečítajte si aj:

Huawei Watch GT 2: Ešte krajšie a s viac funkciami (RECENZIA)

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné TOUCHIT v limitovanej edícii
s bezdrôtovými slúchadlami a rúškom.
Kliknite a zistite viac>>