Huawei pripravuje nové inteligentné hodinky Watch GT 2e: Ukáže ich spolu so smartfónmi radu P40

0

Podľa prvých informácií prinesú iba iný dizajn.

Huawei už 26. marca 2020 predstaví svoje vlajkové lode radu P40. Okrem nových smartfónov však oznámi aj inteligentné hodinky Watch GT 2e. Informáciu priniesol portál WinFuture.

Nové inteligentné hodinky budú mať podľa dostupných informácií rovnakú výbavu ako Huawei Watch GT 2. Odlišujú sa dizajnom, ktorý je viac orientovaný na športovcov. Watch GT 2e ponúknu 1,39-palcový AMOLED displej s rozlíšením 454 × 454 pixelov, procesor Kirin A1 a 4 GB úložisko pre uloženie hudby.

Hodinky by mali obsahovať aj mikrofón, snímač tepu a GPS. 455 mAh batéria ponúkne 14-dňovú výdrž batérie počas bežného používania. Spomína sa aj odolnosť voči vode, takže s nimi budete môcť plávať.

Očakáva sa, že Watch GT 2e sa budú predávať za cenu na úrovni 200 eur, čo je o trochu menej v porovnaní s GT 2. Dôvodom pre nižšiu cenu môže byť iná konštrukcia hodiniek. Detaily zistíme už o pár dní.

Huawei Watch GT 2e

Huawei Watch GT 2e. Zdroj: WinFuture.de

Zdroj: WinFuture

Prečítajte si aj:

Huawei Watch GT 2: Ešte krajšie a s viac funkciami (RECENZIA)

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné TOUCHIT v limitovanej edícii
s bezdrôtovými slúchadlami a rúškom.
Kliknite a zistite viac>>