Inteligentné hodinky Amazfit Bip S: 40-dňová výdrž, nižšia cena

0

Nástupca obľúbených inteligentných hodiniek prináša niekoľko vylepšení.

Amazfit oficiálne predstavil hodinky Bip S. Ide o druhú generáciu obľúbených hodiniek, ktoré zaujali pomerom cena/výbava a kompaktným spracovaním.

Nová verzia prináša niekoľko vylepšení. Má odolnosť voči vode na úrovni 5 ATM, takže s nimi môžete aj plávať. Hodinky Bip S dostali aj vylepšený transflektívny farebný displej s uhlopriečkou 1,28 palca a rozlíšením 176 × 176 pixelov.

Z hľadiska funkcionality poteší zabudovaný GPS čip s podporou GPS+GLONASS a konektivita cez Bluetooth 5.0. Hodinky si zachovávajú nízku hmotnosť, iba 31 gramov a potešia kompaktným telom. Pri nosení vám teda nebudú zavadzať.

Amazfit oznámil oficiálnu cenu pre americký trh, ktorá je 70 dolárov. Je to o 30 dolárov menej v porovnaní s prvou generáciou. V predaji budú od februára, pričom cenu a dostupnosť pre Európu zatiaľ nepoznáme.

Amazfit Bip S

Prečítajte si aj:

Amazfit má slúchadlá na spanie aj monitorovanie srdca

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Pridaj komentár