Samsung Galaxy Watch 3 v celej kráse: Pozrite si ich spredu aj zozadu

0

Dizajnom neprekvapia.

Samsung čoskoro predstaví svoje ďalšie inteligentné hodinky. Budú sa nazývať Galaxy Watch 3 a ako sme už informovali, ponúknu to najlepšie z predchádzajúcich hodiniek tohto výrobcu – pokročilé monitorovanie zdravia a životného štýlu ako Galaxy Watch Active2 a dizajn tradičných hodiniek s otočnou lunetou, ktorý poznáme z predchádzajúcej verzie Galaxy Watch.

Toto tvrdenie potvrdzuje aj najnovšia fotografia, ktorú zdieľal Evan Blass. Na fotke môžete vidieť pripravované hodinky spredu aj zozadu a popravde, vyzerajú presne tak, ako sme očakávali. Viditeľnou novinkou v porovnaní s predchodcom sú inak spracované bočné tlačidlá a bočný výrez medzi nimi.

Na fotografii sa nachádza 45 mm verzia hodiniek s konštrukciou z nehrdzavejúcej ocele. Využíva 22 mm remienok a ponúka otočnú lunetu. Hodinky takisto ponúknu 1,4-palcový Super AMOLED displej, 1 GB RAM, 8 GB úložisko, odolnosť voči vode na úrovni IP68 a vojenskú odolnosť MIL-STD-810G. Hodinky budú mať zabudovaný GPS senzor a operačný systém Tizen OS 5.5. K dispozícii budú aj v LTE verzii, batéria bude mať kapacitu 340 mAh.

Samsung Galaxy Watch 3

Samsung Galaxy Watch 3. Zdroj: evan blass

Zdroj: sammobile, evan blass

Prečítajte si aj:

Samsung Galaxy Watch 3 na prvej fotografii: Budú kombinovať to najlepšie z oboch svetov

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Pridaj komentár