Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Dennodenne sa objavuje stále viac módnych e-shopov a k dispozícii tak máme omnoho viac možností pre nákupy nových módnych kúskov.

Je to požehnanie aj prekliatie. Prezrieť si všetky ponuky môže byť nielen časovo náročné, ale aj vyčerpávajúce a únavné. Predstavte si, že by ste mali k dispozícii niečo ako „Spotify pre módu“. To nadšenie a potešenie z objavovania módy by bolo opäť späť! Máme pre vás skvelú správu. GLAMI s podporou smart technológií presne toto dokáže. Užívatelia vidia módne odporúčania a ponuky z mnohých e-shopov podľa ich individuálneho vkusu – to všetko na jednej stránke.

GLAMI, podobne ako Spotify a Netflix, to zvládne tak, že sa dozvie viac o vašom štýle. Módny vkus je mimoriadne osobný, preto po načítaní stránky začnite krátkym kvízom o obľúbených značkách, preferenciách štýlu a veľkosti. Za pár minút si môžete prezrieť starostlivo vybraný sortiment produktov, pričom GLAMI hľadá medzi stovkami e-shopov a značiek tak, ako by to urobil skutočný stylista!

GLAMI v podstate vytvára digitálny butik unikátny pre každého návštevníka. Objaviť obľúbené či nové značky aj v tých najväčších veľkostiach nebolo nikdy pohodlnejšie a jednoduchšie. Čím viac budú zákazníci platformu GLAMI používať, tým viac sa vyhľadávač prispôsobí ich individuálnemu štýlu a vkusu.

Cieľom však nie je len ukázať presne tie veci, ktoré máte vo svojom šatníku alebo vo svojej mysli, ale aj umožniť vám objavovať nových dizajnérov a značky, na ktoré by ste sami možno nenarazili. Ak existujú iní spotrebitelia, ktorí interagujú s rovnakými vecami ako vy, na GLAMI dostanete odporúčania na ďalšie nové produkty, ktoré sa im páčili. Okrem selekcie produktov ušitej na mieru vášmu individuálnemu vkusu tak GLAMI prináša množstvo inšpirácie a možnosť objavovať nové značky.

Potrebujete viac? GLAMI má viac…

Čo však, ak radi rolujete po GLAMI tradičným spôsobom? Stále môžete takto vyhľadávať pomocou vyhľadávacích panelov a filtrov. Položky budú uprednostňované podľa vašich preferencií. Okrem toho máte možnosť skontrolovať, či iný obchod má rovnaký tovar a porovnať si ceny. Už nikdy nepremeškáte výpredajový tovar, pretože akonáhle sa vám tovar zapáči, GLAMI vás upozorní e-mailom, ak kúsok bude vo výpredaji.

Vyskúšajte ešte dnes nakupovať s GLAMI na stránke www.glami.sk, prípadne objavujte najnovšie módne trendy, tipy a nákupné rady v magazíne GLAMI.

Značky: