MŇAM TV zahajuje vysielanie v HD kvalite

0

Spoločnosť S&P Broadcasting oznamuje zahájenie vysielania televíznej stanice Mňam TV vo vysokom rozlíšení.

Od 6. decembra  si diváci môžu vychutnať lifestylovú stanicu nielen o varení už aj v HD kvalite. HD vysielanie bude dostupné u vybraných prevádzkovateľov, ako Orange, Slovak Telekom, Martico, Nej TV, Poda, DWP, Grape SC či sledovanitv.cz a jeho pokrytie sa bude ďalej rozširovať. Diváci si tak budú môcť užiť svoje relácie a taktiež bohatú vianočnú programovú ponuku do najmenších detailov.

Už čoskoro sa na obrazovkách Mňam TV objavia nové tváre! Charizmatická Angličanka Nigella Lawson, populárna Američanka Martha Stewart, autorka série populárnych kuchárskych knižiek Lorraine Pascale, sladká Sophie Dahl alebo Heston Blumenthal so svojou molekulárnou kuchyňou ponúknu prehliadku tých najlahodnejších receptov, ktoré zvládne divák pripraviť aj sám doma.

,,Spustiť televíznu stanicu Mňam TV v HD kvalite bol náš dlhodobý zámer. Pre distribútorov je dnes kľúčové ponúknuť divákom televízne stanice vo vysokom rozlíšení. A obzvlášť v oblasti varenia a gastronómie je kvalita obrazu dôležitá. Dobré jedlo musí vyzerať vždy perfektne a chutne. V HD kvalite chceme taktiež odštartovať aj plánovanú stanicu Kutil TV,“ hovorí Pal Milkovics, CEO spoločnosti S&P Broadcasting.

O S&P Broadcasting

S&P Broadcasting a.s. je producent a poskytovateľ televízneho vysielania a mediálnych služieb na českom a slovenskom trhu. Spoločnosť vznikla v roku 2016 a vlastní licencie televíznych staníc Mňam TV, Mňau TV a Kutil TV. V budúcnosti plánuje rozšíriť portfólio špecializovaných televíznych staníc o Mudr TV a Trhák TV.

Značky:

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár