Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Výnimočný smartfón, vlajková loď spoločnosti Motorola, motorola edge+ dnes získava aktualizáciu na operačný sysytém Android 11. Aktualizácia zo súčasnej verzie Androidu s označením QPBS30.188-58-9 na novú verziu Android 11 s označením RPB31.Q1-19-19-14 je dostupná pre všetkých ľudí používajúcich Motorola Edge+.

Aktualizácia softvéru obsahuje verziu zabezpečenia z 1. februára 2021 a prináša zákazníkom novú funkcionalitu Ready For. Táto nová funkcia zvýši výkon telefónu a prináša hranie na veľkej obrazovke, vylepšený zážitok z videohovoru, multitasking a oveľa viac.

Štýlový smartfón motorola edge+ má „nekonečný“ 6,7-palcový OLED Edge displej s takmer 90-stupňovým zakončením po obidvoch stranách, čo maximalizuje plochu zobrazenia.

O výkon sa stará procesor Qualcomm Snapdragon 865, telefón motorola edge+ je navyše vybavený technológiou 5G a má nadštandardnú 5000 mAh batériu. Nechýba ani podpora rýchleho nabíjania – 18 W pre káblové nabíjanie a 15 W pre bezdrôtové nabíjanie.

Motorola edge+ sa môže pochváliť systémom troch fotoaparátov s 108 MPx snímačom, ktorý sa stará o výnimočnú kvalitu fotografií. Dvojitá optická stabilizácia, pokročilé laserové zaostrovanie, video v rozlíšení 6K a umelá inteligencia, ktorá zlepšuje vaše zábery – odborne skonštruovaný hardvér doplnený softvérom, vďaka ktorému všetko zvládnete ľahko.

 

Značky:

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.