MWC 2018: RugGear s hodinkami a smartfónom pre Ramba

0

Odolné zariadenia sú segment, ktorý sa neoplatí podceňovať.

Výrobca RugGear má v portfóliu smart hodinky označené ako RG-PTTW1 s najnovším procesorom Snapdragon 2100 a operačným systémom Android 7.1. Teda modelom určeným priamo pre tento typ zariadení.

Hodinky sú v plnej výbave a okrem podpory 4G LTE majú Wi-Fi aj GPS. Vo výbave je ďalej 512 MB RAM a 4 GB úložisko. Displej má rozlíšenie 240 × 240 px. Certifikácia IP65 ich robí odolnými proti striekajúcej vode. Telo je z odolného plastu a remienok je silikónový. Vďaka tomu majú hmotnosť iba 65 gramov. Ako perlička navyše tu je 2 Mpx fotoaparát.

Medzi zaujímavosti a netradičné produkty patrí odolný smartfón RugGear RG760. Je to Dual SIM model, ktorý okrem tradičného LTE podporuje aj Private LTE Band 31. Smartfón sa dá použiť aj vo vlastnej LTE sieti. Vďaka tomu je vhodný nielen pre pracovníkov na stavbe, v lese alebo záchranné zložky. Vytvoria si vlastnú LTE sieť aj tam, kde ju operátor neposkytuje. Dosah takejto siete je 50 km2. Spĺňa vojenský štandard MIL-STD 810G a má certifikáciu IP68.

Hardvérová výbava odpovedá strednej triede. Je tu procesor Snapdragon 625 s frekvenciou 2 GHz, 3 GB RAM a 32 GB úložisko. Nabíja sa cez USB port a v štandardnej verzii má 5600 mAh batériu. Voliteľne sa dá zakúpiť 10 000 mAh batéria. Displej s uhlopriečkou 4“ má rozlíšenie 480 × 800 px. Vpredu je 13 Mpx fotoaparát a vzadu 5 Mpx. Telefón

Zdroj: RugGear

Prečítajte si aj:

MWC2018: CAT S61 ponúkne vylepšenú termokameru, laserový merač vzdialenosti a senzor kvality ovzdušia

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>