Novinky v Telekome: Huawei Band 6 a výhodnejšia cena pre Xiaomi smartfóny

0

Fitness náramok ponúka celodňové meranie okysličenia krvi SpO2.

Telekom zverejnil informácie o novinkách vo svojom portfóliu produktov, ktoré si môžete zakúpiť spoločne s novým alebo predĺženým paušálom či inou službou.

Novinkou v ponuke Telekomu je fitness náramok Huawei Band 6. Ten ponúka veľký 1,47-palcový displej a 96 režimov cvičenia. V porovnaní s ostatnými tohtoročnými náramkami (Xiaomi Mi Band 6 a Honor Band 6) sa odlišuje tým, že ponúka aj funkciu automatického celodňového merania SpO2.

Ostatné spomenuté náramky vám SpO2 zmerajú iba manuálne. Huawei Band 6 je dostupný v Telekome s cenami, ktoré nájdete na webe Telekomu.

Xiaomi telefóny v zľave

V Telekome aktuálne môžete získať lacnejšie telefóny Xiaomi Redmi Note 10S Xiaomi Redmi Note 10 Pro. Tie sú dostupné v zľave pre členov skupiny Magenta 1.

V prípade Xiaomi Redmi Note 10S sa dá ušetriť:

  • 28 eur akontácia pri paušáloch Ideál 32 a Ideál 37
  • 1 eur mesačne pri paušáloch Základ 11 až Ideál 27 (spolu 24 eur)

Pre Xiaomi Redmi Note 10 Pro sú určené tieto zvýhodnenia:

  • 30 eur akontácia pri paušáloch Ideál 32 a Ideál 37
  • 1 eur mesačne pri paušáloch Základ 11 až Ideál 27 (spolu 24 eur)

Zdroj: Telekom

Prečítajte si aj:

Ako funguje meranie tepu pomocou inteligentných hodiniek a fitness náramkov

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Pridaj komentár