Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Nový konateľ pracuje pre značku ŠKODA už viac ako 20 rokov. Preberá zodpovednosť za vedenie predajných, marketingových a popredaných služieb. Jaroslav Hercog nahradil vo funkcii Mareka Růžičku, ktorý ostáva aj naďalej verný značke ŠKODA.

Do vedenia ŠKODA AUTO Slovensko prichádza nový  konateľ – Jaroslav Hercog

Do vedenia ŠKODA AUTO Slovensko prichádza nový konateľ – Jaroslav Hercog

Novým konateľom spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko sa s účinnosťou od dnešného dňa stáva Jaroslav Hercog, ktorý preberá zodpovednosť za vedenie predajných, marketingových a popredajných služieb. Vo funkcii nahradil Mareka Růžičku, ktorý vo vedení importérskej spoločnosti značky ŠKODA pôsobil 4 roky. Jaroslav Hercog má vyše dvadsaťročné skúsenosti s prácou pre značku ŠKODA, kde pracoval na viacerých manažérskych pozíciách v oblasti predaja a marketingu.

Jaroslav Hercog pracuje pre značku ŠKODA už viac než 20 rokov, pričom zastával mnoho manažérskych pozícií v oblasti predaja a marketingu, medzi inými aj v ŠKODA AUTO Slovensko v rokoch 2005 až 2007. V poslednej dekáde bol regionálnym riaditeľom pre predaj v strednej a východnej Európe a uplynulé 4 roky úspešne riadil expanziu značky na 22 západoeurópskych trhoch. Teraz sa vracia do domovskej krajiny, aby ďalej rozvíjal postavenie značky ŠKODA na Slovensku a spoločne s celým tímom pokračoval v úspechoch spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko.

Jaroslav Hercog nastupuje na pozíciu konateľa spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko počnúc 1. júnom 2020 a vo funkcii nahrádza Mareka Růžičku, ktorý však ostáva verný značke s okrídleným šípom v logu. Ten posilní predajný tím spoločnosti ŠKODA AUTO v Mladej Boleslavi, kde prevezme vedenie predajného regiónu zodpovedného za  Rusko a krajiny Strednej Ázie.

Značky: