Očakávané inteligentné hodinky Honor Magic Watch 2 vyzerajú skutočne dobre: Zhodnoťte sami

0

Uniknuté fotografie poukazujú na mimoriadne elegantný dizajn.

Minulý týždeň sa podarilo zachytiť niekoľko potenciálnych návrhov dizajnu pre pripravované inteligentné hodinky Honor Magic Watch 2. Teraz sa už dostávame aj k niekoľkým promo obrázkom a reálnej fotografii. Na fotografie upozornil portál GSMArena.

Ciferník hodiniek predstavuje moderný dizajn náramkových hodiniek. Na vonkajšom okraji je stupnica, ktorá dodáva eleganciu, rám sa javí ako celkom tenký. Na pravej strane sa nachádzajú dve ovládacie tlačidlá, slúžiace na ovládanie používateľského rozhrania.

Honor Magic Watch 2 majú prísť v 46 milimetrovej verzii a majú byť vybavené 2,5D sklom. Takisto by mali byť predstavené dve verzie, jedna ženská a druhá mužská. Viac informácií by sme sa mali dozvedieť už 26. novembra, kedy by inteligentné hodinky mali byť predstavené.

Zdroj náhľadovej fotografie: GSMArena

Zdroj: GSMArena

Prečítajte si aj:

Aj Honor predstaví luxusnú verziu smartfónu: V30 príde vo verzii Aston Martin

O autorovi

Veľmi rád cestujem, píšem a sledujem, čo nové sa udialo vo svete IT. Preto som sa rozhodol spojiť dve z troch mojich záľub a začal som písať pre TouchIT. Moja pozornosť prioritne patrí operačným systémom, softvéru a sociálnym sieťam.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>