Otestujte s Uberom štýlové MINI a vyhrajte ho na jeden mesiac pre seba

0

Nechajte sa bezplatne odviezť Uberom v Bratislave a vyskúšajte si nové MINI.

Uber v spolupráci s britskou automobilovou značkou MINI prinášajú do hlavného mesta 15 štýlových modelov MINI COUNTRYMAN a MINI CLUBMAN. Tie si počas celého týždňa od 18.-22. septembra 2017 (medzi 8:00 hod. až 20:00 hod.) budú môcť otestovať všetci používatelia aplikácie Uber.

Stačí, ak si MINI objednáte prostredníctvom aplikácie Uber. Spravíte tak jednoduchým kliknutím na UberMINI a zadáte miesto vyzdvihnutia.

Najbližší vodič Uberu k vám o pár minút dorazí s vozidlom MINI COUNTRYMAN alebo MINI CLUBMAN.

Absolvovať môžete až tri bezplatné 15-minútové jazdy, počas ktorých si budete môcť vymeniť miesto s vodičom a vyskúšať si, aké je to šoférovať automobil MINI na vlastnej koži. Potrebujete k tomu len platný vodičský preukaz a aplikáciu Uber v smartfóne.

Každý, kto sa tejto akcie zúčastní, bude zaradený do súťaže o 5 x MINI na jeden mesiac.

Viac sa o akcii dozviete TU.

O autorovi

Večná romantička vo vnútri, zasnená optimistka navonok. Aj keď by sa mohlo zdať, že IT oblasť bude pre mňa pritvrdý oriešok, našla som si oblasť, kde sa cítim dobre. Rubriky e-Zdravie či Surfujeme na internete poskytujú dostatočný priestor pre rozlet mojej fantázie. Dobrodružné cestovanie, vášeň pre make-up a bubnovanie v dievčenskej rockovej kapele Poison Candy je mojou neoddeliteľnou súčasťou.

Pridaj komentár