Pravidlá súťažnej ankety „Mobil roka“

2

Organizátorom súťažnej ankety Mobil roka je spoločnosť touchIT, s.r.o, so sídlom Laučekova 5, 811 04 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 36 432 997, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka č.: 103953/B.

Partneri súťažnej ankety Mobil roka sú:
O2 Slovakia, s.r.o
DSI Slovakia s.r.o.
ESET, spol. s r.o.
PLAY Electronics, s.r.o.
Xiaomi

Mediálni partneri súťažnej ankety Mobil roka sú:
Fony.sk
TECHBOX
TOUCHIT

Ceny pre výhercov súťažnej ankety Mobil roka sú:

1× iRobot Roomba S9+
1× iRobot BraavaJet m6
1× JBL Flip 5
1× JBL PartyBox 100
1× Xiaomi Redmi Note 8T
3× ESET Mobile Security
1× ESET Family Security pack

 

Do súťaže sa môžu zapojiť všetci starší ako 15 rokov, s výnimkou zamestnancov partnerov a mediálnych partnerov súťažnej ankety Mobil roka.

Každý účastník sa môže do súťažnej ankety Mobil roka zapojiť iba jedenkrát. Platný a zaradený do žrebovania o výhry je každý kompletne vyplnený on-line formulár na stránke www.mobilroka.sk. V prípade viacnásobného zapojenia sa do súťažnej ankety rovnakého účastníka ankety, resp. viacnásobného zapojenia sa do súťažnej ankety rovnakého účastníka z rôznych e-mailových adries, bude uznané len prvé hlasovanie v súťažnej ankete Mobil roka.

Vyplnenie on-line formulára na súťažnú anketu Mobil roka je bezplatné.

Súťažná anketa Mobil roka prebieha na stránke www.mobilroka.sk.

Organizátor súťažnej ankety Mobil roka neručí za správne vyplnenie on-line formulára a vyhradzuje si právo v sporných prípadoch rozhodovať s konečnou platnosťou podľa vlastného uváženia.

Organizátor za každý platný hlas, prispeje sumou 5 centov na projekt Neónka.

Okrem toho organizátor prispeje aj hmotným darom pri splnení nasledujúcich podmienok. Pokiaľ bude po spočítaní 10 tisíc platných hlasov, prispeje organizátor detským pacientom so závažnými ochoreniami elektronikou v hodnote 500 eur. Pri 20 tisíc platných hlasoch v hodnote 1000 eur a pri 30 tisíc platných hlasoch prispeje organizátor elektronikou v hodnote 1500 eur.

Súťažná anketa Mobil roka začína 13. 1. 2020 a on-line formulár musí byť vyplnený najneskôr do 12. 2. 2020 do 24:00 hod.

Žrebovanie sa uskutoční 19. 2. 2020. Výhercov súťažnej ankety budeme kontaktovať e-mailom.

V prípade, ak si do 31. 3. 2020 výherca osobne neprevezme výhernú cenu, prepadne táto v prospech organizátora súťažnej ankety.

Ceny nie sú vymáhateľné súdnou cestou a nie je možné uplatňovať akékoľvek náhradné plnenie.

Účasťou v súťažnej ankete Mobil roka každý účastník súhlasí s jej pravidlami.

V zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení, účastník súťaže zaznačením príslušného políčka „Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov a s pravidlami súťažnej ankety Mobil roka“ dobrovoľne poskytuje svoj súhlas so získavaním svojich osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko, mesto, e-mails ich zhromažďovaním, zoskupovaním s inými osobnými údajmi, zaznamenávaním, evidenciou, usporadúvaním, prehliadaním, využívaním, uchovávaním a iným spracúvaním touchIT, s.r.o, so sídlom Laučekova 5, 811 04 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 36 432 997, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka č.: 103953/B na účely realizovania súťažnej ankety Mobil roka, a to výlučne za účelom svojej účasti v súťažnej ankete Mobil roka a jej vyhodnotenia. Súčasne účastník súťaže súhlasí so zverejnením svojich osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko, mesto na webovej stránke www.mobilroka.skTECHBOX.skFony.skTOUCHIT.sk a/alebo v časopise TOUCHIT, TECHBOX a/alebo na Facebookovej stránke Fony.sk, TECHBOX, TOUCHIT v prípade výhry v súťažnej ankete realizovanej spoločnosťou touchIT, s.r.o. Tento súhlas účastník súťaže udeľuje na dobu trvania súťažnej ankety, a je si vedomý, že udelený súhlas je možné kedykoľvek odvolať e-mailom alebo písomne v spoločnosti touchIT, s.r.o., ako aj ďalších svojich práv a oprávnení ako dotknutej osoby vyplývajúcich z § 28 zákona o ochrane osobných údajov.

Podľa zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a príslušných novelizácií tohto zákona sú vecné výhry, ktorých hodnota presahuje sumu 350,00 € vrátane DPH, predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona o dani z príjmov v aktuálnom znení. Za zdanenie výhry v súťažnej ankete zodpovedá výherca.

Organizátor súťažnej ankety Mobil roka si vyhradzuje právo na skrátenie, predĺženie alebo prerušenie súťažnej ankety alebo jej zrušenie v prípade nízkej účasti, ako aj na zmenu pravidiel súťažnej ankety. Akúkoľvek zmenu pravidiel súťažnej ankety alebo jej zrušenie Organizátor oznámi na webovej stránke www.mobilroka.sk

Značky:

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

2 komentáre

  1. Je veľké faux pas, že stránka, na ktorej sa hlasuje o najlepšie technologické novinky, nemá https pripojenie. Najmä, ak sa cez ňu odosielajú osobné údaje. Mohli by ste na tom popracovať.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>