Prvá skutočná fotografia inteligentných hodiniek Oppo: Budú používať Wear OS od Googlu

0

Predstavenie prebehne už o pár dní.

Začiatkom tohto roka zástupca spoločnosti Oppo ukázal prvú oficiálnu fotografiu inteligentných hodiniek, ktorá nám prezradila ich dizajn. Dnešná fotografia však prezrádza toho ešte viac a odhaľuje, že inteligentné hodinky budú používať operačný systém Wear OS spoločnosti Google. Táto fotografia aj uzatvára všetky fámy o tom, že hodinky by mali používať rozhranie, ktoré mala vyvíjať spoločnosť Oppo. 

Podľa zdroja budú mať hodinky nastavenú cenovku veľmi agresívne a nemali by byť ani príliš veľké. Hodinky budú pravdepodobne obsahovať aj snímač EKG, ale predstavitelia spoločnosti túto funkciu zatiaľ nepotvrdili. Očakávame, že prvé inteligentné hodinky spoločnosti Oppo prídu už 6. marca. Malo by sa tak stať v rovnakom čase, kedy bude predstavený aj nový smartfón Find X2

Výrobca pôvodne plánoval, že vlajkovú loď predstaví o niečo skôr na MWC 2020, ale kvôli zrušeniu barcelonského kongresu musel čínsky výrobca svoje plány mierne upraviť.

Zdroj: IndiaShopps

Prečítajte si aj:

Vlajkovú loď Oppo Find X2 spoznáme 6. marca

O autorovi

Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web. Zaujímam sa o smartfóny, aplikácie, gadgety, nositeľnú elektroniku a technologické vízie. Medzi moje najobľúbenejšie voľnočasové aktivity patrí šport, hudba a moje štyri dcéry.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>