Samsung dáva k novému soundbaru službu TIDAL na tri mesiace zadarmo

0

Spoločnosť Samsung Electronics Czech and Slovak dáva od 16. októbra 2017 ku každému soundbaru Samsung na 3 mesiace zdarma službu TIDAL HiFi v hodnote 35.97 €.

Noví majitelia soundbarov Samsung si tak užijú zvuk v štúdiovej kvalite.

Soundbar radu Sound+ s označením HW-MSxxx poskytuje podporu High-Ress Audio (96KHz/24bit) a plejádu moderných funkcií ako Distortion cancelling pre detailné basy a Wide range tweeter pre širšie pokrytie priestoru. Streamovacia služba TIDAL zase ponúka viac než 46 miliónov pesničiek, 190 000 videí a nájdete v nej aj exkluzívne nahrávky. To všetko bez reklám. TIDAL poskytuje bezdrôtovú kvalitu nahrávok v CD kvalite, najnovší formát MQA (24bit-96Khz), Offline mód, či import už existujúcich playlistov.

V rámci služby TIDAL si môžete zapnúť Streaming Quality HiFi/Master a hľadať albumy s označením Master alebo sa len tak započúvať do jedného z mnohých playlistov zostavených priamo na mieru.

Akcia je platná len pre nových zákazníkov služby TIDAL a platí od 16. 10. 2017 do  31. 1. 2018.

Mechanika akcie

Na čerpanie služby Tidal Hifi stačí odoslať kópiu účtenky a sériové číslo produktu na e-mail tidal.promo@samsung.com, a to do 14 dní od jeho zakúpenia. Po overení registrácie bude do dvoch týždňov zákazníkovi zaslaný voucher, ktorý je možné využiť online na http://TIDAL.com/redeem. Potom si už stačí len užívať exkluzívny obsah po dobu 3 mesiacov zadarmo.

Značky:

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár