Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Pri nákupe 3 produktov dostanete ten najlacnejší len za 1 euro.

Samsung spustil od piatku 18. februára špeciálnu a veľmi obľúbenú akciu s názvom Color Friday, ktorá trvá dva týždne. Ak si od piatku 18. februára do nedele 6. marca v oficiálnom e-shope www.samsung.sk kúpite akékoľvek 3 produkty, ten najlacnejší dostanete za 1 euro. Je len na vás, akú kombináciu si zvolíte – či si od Samsungu vyberiete televízor, chladničku, práčku, vysávač, tablet, smartfón, monitor alebo pamäťový disk.

Ak si práve zariaďujete domácnosť a potrebujete chladničku, práčku či vysávač, je to ideálna príležitosť ako ušetriť. Akcia však platí aj na rovnaké zariadenia, ktoré sú každé v inej farbe. Môžete si tak vybrať napríklad 3 slúchadlá Galaxy Buds2 v olivovej, grafitovej a bielej farbe a zaplatíte len za 2 kusy a navyše len 1 euro. Alebo môžete siahnuť po novom smartfóne Samsung Galaxy S21 FE G5, ktorý je rovnako k dispozícii až v štyroch farbách a jeden z trojice tak získate len za 1 euro.

 Akciu nie je možné kombinovať s inými akčnými ponukami či zľavami a uplatní sa len pri nákupe troch odlišných produktov. Rôzne farebné varianty produktov sa považujú za odlišné produkty. Akcia sa vzťahuje len na produkty, ktoré sú skladom. V ponuke je možné kombinovať akékoľvek produkty okrem celej série Galaxy S22, Galaxy Tab S8 a The Freestyle. Kompletné pravidlá kampane a jej podmienky sú dostupné na internetovej stránke https://www.samsung.com/sk/colorfriday/.

Značky: