Šikovná autokamera MiVue 733

0

Autokamera MiVue 733 zachytáva Full HD obraz s frekvenciou 30 fps.

Snímač v kamere má široké pozorovacie uhly 130° a clonu F2.0. Obraz sa nahráva výhradne na microSD kartu, odporúčame kapacitu 128 GB. Vo výbave je aj mikrofón. V kamere je tiež zabudované Wi-Fi pripojenie a záznamy sa tak dajú okamžite zálohovať napr. na smartfóne alebo zdieľať cez aplikáciu MiVue. Jadrom autokamery je naozaj presný GPS snímač.

Ako sme si vyskúšali, celkom dobre si kamera poradí aj so záznamom v noci. Tiež tu nájdete niektoré pokročilé funkcie ako je napr. varovanie pred zrážkou (FCWS), varovanie pred nepovoleným prekročením jazdného pruhu (LDWS) a varovanie pred únavou (FA). Hneď po naštartovaní vozidla sa začne záznam. Ak nastane rýchla zmena polohy kamery, záznam sa označí ako Nehoda. Po dokúpení SmartBox II (36 eur) je možné kameru použiť aj v režime parkovania vozidla a využiť ďalšie pokročilé vlastnosti.

Cena: od 105 €

Zapožičal: Mio Česká republika a Slovensko (www.MIOkamery.sk)

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>