Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

ŠKODA Slovakia Motorsport zabojuje opäť o titul s modelom FABIA R5. Posádku bude tvoriť Martin Koči a Radovan Mozner ml. Preteky sa uskutočnia 20. až 21. septembra vo Veľkom Krtíši.

Už najbližší víkend sa konajú ďalšie preteky zo série Majstrovstiev Slovenska v rely. Veľký Krtíš bude hostiť pokračovanie šampionátu v dňoch 20. až 21. septembra, pričom o cenné body bude súťažiť viac než 30 dvojíc, medzi nimi i úspešný domáci tím ŠKODA Slovakia Motorsport. Ten zároveň pozýva všetkých fanúšikov, aby prišli podporiť svojich favoritov v boji o cenné body na Rallye Veľký Krtíš. 

Jedenásta Rallye Veľký Krtíš ponúkne zaujímavé rýchlostné skúšky a mnoho divácky atraktívnych miest. „Veríme, že fanúšikovia aj tento raz prídu povzbudiť domáci tím ŠKODA Slovakia Motorsport a fandiť Martinovi a Radovanovi na závodnej Fabii R5,“ uviedol Marek Růžička, konateľ spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko a dodal: „Náš tím počas tohto ročníka neustále ukazuje, že má šancu získať absolútne prvenstvo v šampionáte a preto dúfame, že posádka Martin Koči a Radovan Mozner v súťaži vo Veľkom Krtíši získa cenné body a priblíži sa k zisku titulu s blížiacim sa záverom sezóny.“

V poradí šiesta súťaž v Majstrovstvách Slovenska v rely bude pozostávať z deviatich rýchlostných skúšok v okolí Veľkého Krtíša. Preteky sa budú konať už najbližší víkend, a síce 20. a 21. septembra, pričom o titul zabojuje viac než 30 prihlásených dvojíc. Do konca šampionátu Majstrovstiev Slovenska v rely 2019 chýba posádke na závodnej ŠKODA Fabia R5 absolvovať už len blížiace sa preteky vo Veľkom Krtíši a záverečné preteky v polovici októbra na Rally Košice.

Značky: