Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Parádny humor v podaní slovenských moderátorov Adely Vinczeovej a Viktora Vinczeho v ich komédii Odchody vlakov, tradičná rokmi overená šou Neskoro večer s Petrom Marcinom, ale aj jedinečné hudobné pecky. Vybrali sme tie najlepšie podujatia na tento týždeň.

  1. City Sounds uvádza NATURALLY 7

Naturally 7 je americká „acappella“ formácia, ktorá vznikla v roku 1999 v New York City na popud jej band lídra Rogera Thomasa. Roger a jeho brat tvoria kostru súboru. Sami svoj akrobatický hlasový štýl nazývajú „vocal play,“ ktorý pozostáva z umenia vytvoriť hudobný inštrument výhradne prostredníctvom ľudského hlasu, úst, resp. tela umelca.

„Môžete si tak vychutnať cover verzie Phila Collinsa (In the Air Tonight), či Michaela Jacksona (Billie Jean), v štýle R& B/ soul alebo funkových, či hip hopových groovoch. Slovenskému publiku sa kapela predstaví vôbec po prvýkrát v histórii,“ hovorí Stanislava Šebeňová, marketingová manažérka spoločnosti Ticketportal.

Link: https://www.ticketportal.sk/Event/City_Sounds_uvadza_NATURALLY_7

  1. Odchody vlakov

Vynaliezavá a invenčná komédia pre dvoch hercov z pera legendárneho autora Petra Zelenku na motívy hry Michaela Frayna. ODCHODY VLAKOV sú príbehom dvoch neúspešných hercov, ktorí sa aj za cenu totálneho kolapsu snažia zachrániť svoje predstavenie, dobrú povesť a zvláštny milenecký vzťah. Počas 80 minút prináša hra množstvo zábavných a krkolomných situácií.

„Predstavenie je výnimočné netradičným spracovaním príbehu, scenára a réžie i hereckým obsadením televíznych moderátorov Adely Vinczeovej a Viktora Vinczeho,“ približuje Stanislava Šebeňová.

Link: https://www.ticketportal.sk/Event/Odchody_vlakov

  1. Neskoro večer- Talkšou Petra Marcina

Peter Marcin prichádza do Trenčína, Šale a Banskej Bystrice so zájazdovou verziou najpopulárnejšej a najúspešnejšej slovenskej Talkšou. Môžete sa tešiť na skvelú LIVE atmosféru, pútavé rozhovory, zábavné príhody a scénky, pesničky, či interakcie s divákmi.

„Hosťami v trenčianskom Kine Hviezda a šalianskom Dome kultúry budú herečka Viki Ráková, herec Marek Fašiang a heligonkárka a speváčka Vlasta Mudríková. Hosťami v banskobystrickej Aule SZU budú herečka Viki Ráková, herec Peter Sklár a spevák Tomáš Bezdeda,“ prezrádza Stanislava Šebeňová.

Link: https://www.ticketportal.sk/Event/Neskoro_vecer_Talkshow_Petra_Marcina

  1. Brit Floyd- Eclipse World Tour 2018

Skladby z najpopulárnejšieho a najpredávanejšieho albumu Pink Floyd, The Dark Side of the Moon priváža najlepšia svetová show Pink Floyd – Brit Floyd. Wish You Were Here, Animals, The Wall and The Division Bell a oveľa viac vám predvedú v majstrovskom podaní členovia zoskupenia Brit Floyd.

„Koncert Brit Floyd sa stal fenoménom, ktorý sa považuje za najväčší svetový hold jeho originálu – Pink Floyd. Vierohodne interpretovaná hudba s úžasnou svetelnou show, veľkou kruhovou obrazovkou plus pohyblivými svetlami, lasery, nafukovacie postavičky známe aj z pôvodných koncertov Pink Floyd dorazia aj na Slovensko. Brit Floyd je skvelým pripomenutím Pink Floyd z čias ich najväčšej slávy,“ opisuje Stanislava Šebeňová.

Link: https://www.ticketportal.sk/Event/BRIT_FLOYD_ECLIPSE_WORLD_TOUR_2018

Značky: