Smartfóny Samsung Galaxy Note20 a Fold 2 a hodinky Galaxy Watch 3 budú oficiálne predstavené 5. augusta

3

Vo forme online tlačovej konferencie.

Samsung v auguste tradične predstaví svoju vlajkovú loď radu Note20 a takisto aj ďalšie novinky – skladateľný telefón Galaxy Fold 2 a očakávané inteligentné hodinky Galaxy Watch 3. Tlačová konferencia sa uskutoční cez internet a IceUniverse na sociálnej sieti Twitter prezradil, že sa tak stane 5. augusta 2020.

IceUniverse už v minulosti viackrát priniesol v predstihu viacero informácií z dielne Samsungu, ktoré sa neskôr ukázali byť pravdivé. Termín 5. august je teda veľmi pravdepodobný. Novinky radu Note20 budú dostupné v troch modeloch – Note20, Note20+ a Note20 Ultra a najlepšie vybavený model Ultra ponúkne procesor Snapdragon 865+ (doplnené: resp. Exynos 992 pre vybrané trhy) a 120 Hz LTPO displej s rozlíšením 2560 × 1440 pixelov. Vysoké rozlíšenie a vysokú obnovovaciu frekvenciu bude pritom možné aktivovať súbežne.

Skladateľný Galaxy Fold 2 by mal byť lacnejší ako jeho predchodca a vo výbave bude mať technológiu Ultrathin Glass, vďaka ktorej by mohol telefón podporovať aj stylus. Detaily o hodinkách Galaxy Watch 3 si môžete prečítať v tomto článku.

Zdroj: Twitter

Prečítajte si aj:

Samsung Galaxy Watch 3 v celej kráse: Pozrite si ich spredu aj zozadu

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

3 komentáre

  1. Skutočne Snapdragon 865+? Aj pre podradný EU trh? Bolo by fajn keby nás prestali diskriminovať…. Lebo momentálne bude pre mňa toto jedným z hlavných kritérií či ostávam pri tejto značke alebo už nie.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné TOUCHIT v limitovanej edícii
s bezdrôtovými slúchadlami a rúškom.
Kliknite a zistite viac>>