Soundiiz: Jednoduchý prechod medzi hudobnými službami

1

Webová aplikácia umožňuje prenos playlistov.

Ak sa neviete rozhodnúť, či vám viac vyhovuje Spotify, Deezer alebo najnovší prírastok medzi hudobnými službami, Tidal, do pozornosti dávame webovú aplikáciu Soundiiz. Tá dokáže jednoducho preniesť uložené playlisty medzi jednotlivými službami.

Soundiiz okrem spomenutých služieb podporuje aj YouTube, Grooveshark, SoundCloud a last.fm. Dokonca môžete použiť aj playlist, ktorý ste si vytvorili z lokálnych súborov (napr. formát m3u) a ten si nechať vytvoriť v žiadanej službe.

Používanie webovej aplikácie je jednoduché. Stačí s ňou prepojiť vybrané služby a vaše požiadavky na prenos playlistov sa vykonajú automaticky. Webovú aplikáciu môžete používať na oficiálnych stránkach.

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Jeden komentár

  1. Jack Simmons on

    Soundiiz je veľmi užitočný, existujú však aj skvelé alternatívy. Jedným z týchto náhradníkov je Musconv, ktorý sa skutočne ľahko a ľahko používa a pracuje so všetkými špičkovými streamovacími službami vrátane spotify, apple music, youtube hudby a ďalších

Pridaj komentár