Spustite si Android aplikácie na vašom PC. Rýchlo a jednoducho

9

Android aplikácie si vyskúšate aj na počítači. Využijete k tomu oficiálny nástroj od Googlu.

Google pokračuje v prepájaní svojich produktov. Dávnejšie umožnil spúšťať Android aplikácie na zariadeniach so systémom Chrome OS. Teraz si tieto aplikácie môžete spustiť na akomkoľvek zariadení s internetovým prehliadačom Chrome. Budete potrebovať oficiálne rozšírenie ARC Welder, ktoré si stiahnete z obchodu Chrome Store.

ARC Welder využíva základ operačného systému Android 4.4. To znamená, že väčšinu aplikácií spustite bez problémov. Budete však potrebovať APK súbor aplikácie, ktorý môžete extrahovať z iného zariadenia. Napr. pomocou nástroja APK Extractor.

Rozšírenie pre Chrome sme vyskúšali s viacerými aplikáciami a väčšina fungovala bez problémov. Ak teda chcete používať Android aplikácie v počítači, toto oficiálne riešenie od Googlu vyskúšajte.

Nástroj ponúka viacero nastavení

Nástroj ponúka viacero nastavení

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

9 komentárov

Pridaj komentár