Stará známa s novým dizajnom

0

Navigácie NAVITEL ponúkajú výborný pomer výkon/cena. Navitel E500 Magnetic má predinštalované mapy celej Európy + Bieloruska, Kazachstanu, Ruska a Ukrajiny. Samozrejmosťou je aj doživotná aktualizácia máp zdarma. Prednú časť pokrýva 5“ dotykový LCD displej a asi najväčšou novinkou je magnetický držiak. Už stačí navigáciu iba priložiť a magnet ju bude pevne držať. Držiak komunikuje s navigáciou, a preto je možné mať napájanie zapojené priamo doň.

Ak navigáciu odpojíte a odložíte, do 15 sekúnd sa automaticky vypne. Výhodou tohto zariadenia je prehľadné prostredie. K dispozícii je plánovanie trás, možnosť ukladať miesta, pre nákladné auto môžete nastaviť výšku, šírku a váhu vozidla. Využiť môžete aj funkciu FM vysielač alebo prehrávač multimédií. Interná pamäť má kapacitu 8 GB a nechýba ani slot pre microSD kartu (max. 32 GB). V balení nájdete navigáciu, držiak a 12 V nabíjací adaptér.

Zapožičal: www.agem.sk

Cena: 89 €

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>