Super Mario Run je oficiálne dostupný pre Android. Hru si môžete stiahnuť zadarmo (doplnené)

1

Doplnené 22. 3. 2017: Super Mario Run je oficiálne dostupný aj pre Android. Aplikáciu nájdete v obchode Google Play.

Pôvodný článok 29. 12. 2016: Super Mario Run zaznamenal 2,85 milióna stiahnutí z App Store počas prvého dňa a koncom minulého roka presiahol hranicu 50 miliónov. Hra jednoducho púta pozornosť, čo je určite dané aj tým, že ide o mobilnú prvotinu priamo od Nintenda a zároveň obsahuje postavičku legendárneho inštalatéra Maria.

Názory hráčov na jej kvalitu sa síce líšia (prečítajte si našu recenziu), avšak je nepopierateľné, že hra vzbudzuje záujem. Takmer každý chce vyskúšať, ako sa hrá Super Mario na mobilných zariadeniach. To zneužívali aj vývojári aplikácií pre Android, ktorí profitovali z toho, že Super Mario Run bol dočasne dostupný iba pre iOS zariadenia a obchod Google Play zaplavili jeho klonmi.

Situácia by sa však mala zlepšiť, nakoľko Super Mario Run sa už oficiálne nachádza aj v obchode Google Play. Hru môžete stiahnuť a zahrať.

Google Play
App Store

Prečítajte si aj:

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie, hry a konzoly pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa špecializujem na operačné systémy, zaujímavé služby, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006.

Jeden komentár

  1. Pingback: Falošné aplikácie tváriace sa ako Super Mario Run sa pokúšajú urkadnúť vaše bankové údaje | TOUCHIT

Pridaj komentár