Švajčiarske inteligentné hodinky AlpinerX Alive

0

Klasický dizajn s inteligentnými funkciami.

Švajčiarske hodinky sú symbolom nielen luxusu a prednosti, ale aj smart funkcií. Inteligentné hodinky AlpinerX Alive, ktoré sa objavili na webe výrobcu kombinujú tradičný dizajn s pridaním moderných funkcií. Zo svojej podstaty nechcú konkurovať najprepracovanejším hodinkám pre športovcov.

alpinerX

Zdroj: Alpina

Chcú byť estetickým doplnkom pre každého kto hľadá klasiku, zároveň ale ocení funkcie ako stopy, časovač, sledovanie tréningov, notifikácie zo smartfónu, zobrazovanie počasia atď.

Vlastne na to, že ide o hybrid, majú enormnú zásobu funkcií prevzatú z „tradičných“ inteligentných hodiniek. Napríklad meranie tepovej frekvencie srdca, okysličenia krvi, GPS alebo monitorovanie spánku. Ďalšia významná vlastnosť je veľká zásoba remienkov.

AlpinerX

Zdroj: Alpiner

Využívajú štandardizovaný rozmer a pripevnenie, takže máte podstatne voľnejšie rozhodovanie, aké náramky použiť, nemusia to byť vyslovene tie od výrobcu.

Zdroj: Alpina

Prečítajte si aj:

TAG Heuer Connected: Inteligentné hodinky s prívlastkom luxusu (RECENZIA)

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné TOUCHIT v limitovanej edícii
s bezdrôtovými slúchadlami a rúškom.
Kliknite a zistite viac>>