Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Vysoko výkonné riešenie do všetkých prostredí

Spoločnosť Synology predstavuje úložný systém FS3600, najnovšieho člena rodiny serverov sieťového úložiska FlashStation typu all-flash. Zariadenie FS3600, navrhnuté pre prácu v prostredí vyžadujúce nízku latenciu úložiska, poskytuje cez 195 000 náhodných zápisov IOPS 4K a podporuje rozšírenie až na 72 diskov. Predstavuje tak cenovo prijateľné riešenie pre nasadenie databáz, virtuálnych počítačov, OLTP a ďalších aplikácií citlivých na vstup/výstup.

Hrubý výkon pre pracovné záťaže, ktorý je zásadný pre chod firmy

Vďaka 12-jadrovému procesoru Intel Xeon a podpore sietí v rýchlosti až 56 GbE je zariadenie FS3600 určené pre podporu celého radu aplikácií vyžadujúcich úložisko s veľkou šírkou pásma a nízkou latenciou, ako sú napríklad virtualizácie, analýzy veľkých dát, OLTP, deep learning, tréning umelej inteligencie alebo postprodukcia videa vo vysokom rozlíšení.

Medzi kľúčové vlastnosti modelu FS3600 patrí:

  • Škálovateľnosť: Až 72 diskov1
  • Integrované porty 10GbE: Porty: 2 x 10GbE a 4 x 1GbE
  • Podpora až 56GbE: Podpora prídavných kariet 10/25/40/56GbE
  • Výkon: Cez 195 000 náhodných zápisov IOPS iSCSI 4K

Integrovaná ochrana a dostupnosť dát

Riešenie Synology pre správu dát zjednodušuje nasadenie a ochranu kritickej firemnej infraštruktúry.

Ochrana virtuálnych počítačov, SaaS a koncových bodov

Centralizované riešenie zálohovania na ochranu virtuálnych počítačov so systémom VMware a Hyper-V, koncových bodov so systémom Windows a účtov služieb Microsoft 365 a G Suite. Správa všetkých úloh zálohovania z jediného portálu a rýchle operácie obnovenia pomocou flexibilných obnovovacích metód. Ďalšie informácie o službe Synology Active Backup nájdete na tejto stránke.

Ako predísť strate dát

Integrácia s prostrediami VMware a Windows Server zabezpečuje jednoduchšiu správu úložiska a ochranu dát. Služba Snapshot Replication umožňuje ochranu zdieľanej zložky a jednotky LUN pri všeobecných pracovných záťažiach. Ďalšie informácie o Synology riešeniach pre virtualizáciu nájdete na tejto stránke.

Maximalizácia dostupnosti služieb

Spárovanie zariadenia FS3600 s ďalšou totožnou jednotkou vytvorí cluster high-availability. Architektúra active/passive zabezpečí automatický prechod služby do niekoľkých sekúnd od zlyhania primárneho zariadenia. Ďalšie informácie o funkcii Synology High Availability nájdete na tejto stránke.

Dostupnosť

Zariadenie Synology FS3600 a rozširovacia jednotka FX2421 sú dostupné prostredníctvom partnerov a predajnej sieti Synology.

1 Zariadenie FS3600 je možné pomocou 2 rozširovacích jednotiek FX2421 (24x SFF) rozšíriť až na 72 diskov a pomocou 2 rozširovacích jednotiek RX1217sas (12x LFF) až na 48 diskov. Rozširovacie jednotky Synology sa predávajú samostatne.

Značky: