Unikli fotky hodiniek Samsung Gear Fit 2 a bezdrôtových slúchadiel Gear IconX

1

Inteligentné hodinky pre športovcov Samsung Gear Fit sa u nás tešili veľkej obľube. Hlavne po tom, ako ich cena výrazne poklesla.

Nové hodinky, ktoré predstavil Samsung na výstave IFA v Berlíne neboli celom určené pre športovcov. Teraz však unikli fotky z pripravovanej verzie Gear Fit 2. Je to nová edícia hodiniek určených špeciálne pre šport.

gear-fit-2_nowat

Gear Fit 2 pravdepodobne prídu s 1,84-palcovým zakriveným Super AMOLED displejom. Vybavené by mali byť úplne novými snímačmi na zaznamenávanie športovej činnosti používateľa. V sebe budú pravdepodobne obsahovať aj zabudovaný snímač GPS. S ním by malo byť zaznamenávanie prejdenej alebo prebehnutej vzdialenosti presnejšie. Práve v tomto bode pôvodné hodinky Gear Fit príliš neexcelovali.

Rovnako je po novom riešená aj spona remienka nových hodiniek, ktorá by mala umožňovať rýchlejšie a pevnejšie uchytenie hodiniek.

samsung-gear-iconx_nowat

Spolu s hodinkami Gear Fit 2, Samsung údajne plánuje uviesť aj pár bezdrôtových slúchadiel do uší, ktoré majú navyše integrované v sebe aj snímače na zaznamenávanie fitnes činnosti. Údajne sa budú volať Gear IconX, majú byť odolné proti vode a prachu. Ovládať sa majú dať pomocou dotyku, podobne ako je to v prípade Bluetooth slúchadiel Samsung Gear Circle.

GearIconX

Slúchadlá Gear IconX budú údajne vybavené vnútornou pamäťou s kapacitou 4 GB, kam sa bude ukladať hudba a súčasťou dodávky bude aj prenosné puzdro.  Zatiaľ nie je známe, či tieto produkty naozaj uvedie a už vôbec nie kedy. Je tu istá možnosť, že sa tak stane na výstave IFA v Berlíne v septembri.

Zdroj: Waerable.com

O autorovi

Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií a tiež videoreportáží. Snažím sa byť na každej lepšej tlačovke či už na Slovensku alebo v zahraničí. Mám rád fotografovanie a tiež cestovanie.

Jeden komentár

  1. Pingback: Can Samsung make truly wireless earbuds go mainstream?

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>