Video: Športové hodinky Garmin vívoactive

0

Gamin vstupuje aj do oblasti inteligentných hodiniek. Vívoactive sú takýmito hodinkami, teda merajú počet krokov, sledujú aktivitu používateľa, ale okrem toho majú v sebe aj špeciálne funkcie orientované na športovcov – teda pri behu, plávaní, turistike a pod. Súčasťou ich výbavy je však aj GPS prijímač, čo nie je štandardná súčasť súčasných inteligentných hodín. Existujú v dvoch farebných vyhotoveniach čiernej a bielej, displej majú dotykový. Ich dizajn je štvorcový, čo nemusí každému vyhovovať. Hodinky si ale môžete prispôsobiť pomocou rôznych štýlov pozadia, widgetom a aplikáciám z obchodu Connect IQ store.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

 

Hodinky Gamin vívoactive spoľahlivo zaznamenajú vaše aktivity, – výdrž batérie je až do 3 týždňov v režime hodiniek/sledovania dennej aktivity, so zapnutým GPS je to do 10 hodín. Môžete ich používať samostatne, po spárovaní so smartfónom s iOS alebo Android budete dostávať upozornenia na prichádzajúci hovor, SMSky, z kalendára, sociálnych sietí či iných aplikácií. Hodinky sú vodotesné (do 5 ATM), takže sa s nimi môžete bez obáv sprchovať a plávať.

Tieto hodinky sme si vyskúšali a pripravili sme aj video priamo s produktovou manažérkou z firmy Garmin. Viac o týchto hodinkách nájdete na tejto stránke. Ich cena je 249,90 Eur, s pulzomerom 299,90 Eur.

 

O autorovi

Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií a tiež videoreportáží. Snažím sa byť na každej lepšej tlačovke či už na Slovensku alebo v zahraničí. Mám rád fotografovanie a tiež cestovanie.

Pridaj komentár