VIDEO TOUCHIT: Elektrobicykel Haibike HardNine 7.0 2017

0

Testovali sme najnovší elektrobicykel od Haibike – HardNine 7.0 2017. Jeho hlavnou výhodou je úplne nový motor Yamaha PW-X, ktorý je voči predchádzajúcej verzii kompaktnejší a tiež výkonnejší. 

V našom videu popisujeme naše skúsenosti s jeho prevádzkou, pričom sme s ním boli v lese a tiež sme ho testovali v uliciach Bratislavy. Výhodou je až 20 prevodov s precíznym radením ako je pevne integrovaný displej do riadidiel bicykla. Novinkou je aj štvrtý režim prevádzky EXPW, kedy vám elektromotor pomáha 320 % silou v porovnaní s tým, ako šliapete do pedálov. Tento režim využijete pri najnáročnejších častiach vašej trasy s vysokým prevýšením.

Podrobnú recenziu tohto elektrobicykla prinášame v letnom vydaní magazínu TOUCHIT. Tento elektrobicykel sme mali zapožičaný od firmy eBajk.sk a jeho cena je 3599 Eur.

O autorovi

Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií a tiež videoreportáží. Snažím sa byť na každej lepšej tlačovke či už na Slovensku alebo v zahraničí. Mám rád fotografovanie a tiež cestovanie.

Pridaj komentár