Prevádzkovateľ česko-slovenskej satelitnej platformy Skylink, spoločnosť M7 Group, informuje o spustení voľného vysielania programu Love Nature aj v ultra vysokom rozlíšení (UHD) vo formáte 4K.

Ako sme už informovali  – v rámci voľného vysielania majú od 16. 9. 2019 všetci zákazníci Skylinku možnosť vyskúšať si dokumentárny program Love Nature HD, ktorý je štandardne súčasťou programových balíčkov Kombi a Komplet.

Od 30. 9. 2019 majú zákazníci Skylinku s adekvátnym prijímacím zariadením navyše možnosť vychutnať si tento program aj v brilantnej obrazovej kvalite v ultra vysokom rozlíšení (UHD) či vo formáte 4K. Pre príjem potrebujú UHD televízor, dekódovací modul so zabudovanou satelitnou kartou Skylink typu Viaccess a satelitnú anténu prispôsobenú pre príjem programov zo satelitu Hot Bird na pozícii 13°E.

Za týchto technických predpokladov je Love Nature 4K dostupný všetkým predplatiteľom balíčkov Kombi a Komplet a v priebehu októbra v rámci voľného vysielania aj všetkým ostatným zákazníkom Skylinku.

Technické parametre pre naladenie programu Love Nature 4K:

Satelit:                                    Hot Bird 13°E

Kmitočet:                               12 539 MHz

Polarizácia:                            Horizontálna

FEC:                                        5/6

Symbolová rýchlosť:           30 000

Norma:                                   DVB-S2/ 8PSK

Značky: