Výhodné predplatné TOUCHIT so slúchadlami alebo reproduktorom

0

Ročné predplatné TOUCHIT si teraz môžete objednať buď so štýlovými slúchadlami JBL T110 alebo s prenosným reproduktorom JBL GO, pričom na oba získate 50 % zľavu oproti bežnej cene v predaji.

Slúchadlá JBL T110 – kvalitná hudba za super cenu

Slúchadlá JBL T110 sú do uší a majú technológiu JBL Pure Bass. Ako už názov hovorí, budete si vychutnávať silnejšie basy. Nám sa páčili aj spôsobom vyhotovenia.

Je tu plochý kábel, ktorý sa nezamotáva a navyše je dostatočne dlhý. Môžete nosiť smartfón aj vo vrecku nohavíc, nielen vo vrecku bundy. Ako už býva zvykom, dá sa z nich aj telefonovať. Mikrofón s tlačidlom na prijatie hovoru alebo pozastavenie skladby je na kábli z pravej mušle. Slúchadlá sú ľahké a nie sú príliš rozmerné. Šikmé smerovanie silikónového náušníka z nich ale nerobia vhodných kandidátov na ležanie na boku. Pravdepodobne budú aj vás tlačiť.

Zvukovo nás poriadne prekvapili a sú to vynikajúce slúchadlá za ešte lepšiu cenu. Normálne stoja 9,90 € ale k ročnému predplatnému ich teraz získate za 4,90 €.
Silné a dynamické basy oceníte na rušnej ulici, čím vám hudba zároveň utlmí okolitý ruch. Dobré podanie majú aj stredy a výšky. Hoci je pravda, že na výškach je basové prispôsobenie počuť. Podľa nás nejde o nič dramatické.

Hodnotenie
+ nezamotávajú sa, zosilnené basy, vhodné na telefonovanie
– jemne utlmené výšky
Cena: bežná 9,90 EUR, k predplatnému TOUCHIT len 4,95 € – objednať slúchadlá s predplatným tu>>

 

JBL Go – reproduktor, ktorý vám zahrá kdekoľvek

Reproduktor JBL Go vystupuje z radu hneď v niekoľkých smeroch. Prvým je už spomenutý dizajn. Tak prozaický dizajn sa vidí len málokde, no chválime výrobcu. Nepotrebujeme iné nedostatky doháňať vzhľadom, ako to býva inde.

Malý poslúži zároveň aj ako handsfree a je dostupný v celkovo ôsmich farbách. Tradičná sivá a čierna je potom doplnená o odvážne no treba povedať, že veľmi dobre vyzerajúce živé farby.

Podporuje pripojenie cez Bluetooth 4.1 ako aj cez audio kábel. Ten ale na rozdiel od microUSB nabíjacieho kábla, nie je súčasťou balenia. Vstavaný akumulátor s kapacitou 600 mAh umožní 5 –hodinové prehrávanie. Pod konektormi je mikrofón, takže reproduktor využijete aj na telefonovanie. Pri prehrávaní hudby z mobilu sa hudba pozastaví a vy môžete pokojne vybaviť hovor.

Špecialitou je ale zvuk. Pri porovnaní s inými reproduktormi tohto typu a veľkosti má zatiaľ najlepší hudobný prejav aký sme počuli. Keď k tomu pripočítame cenu, je to jasný víťaz v porovnaní s konkurenciu. Zvuku pomáha 40 mm menič s výkonom 3W. Jeho frekvenčný rozsah je 180 ÷ 20 000 Hz. V nižších pásmach je teda posunutý na viac ako dvojnásobok, než býva zvykom. Treba však reproduktor počuť. Zvládne prehrávať aj nízke tóny, hoci je cítiť, že viac sa do popredia tlačia stredy. Naše skúsenosti z reprodukcie sú pozitívne, a reproduktor najviac prekreslí zvuk pri strednej hlasitosti. Aj cez mierne výhrady je to vynikajúci reproduktor za neočakávanú cenu. Náš cenový tip bol na prvý pokus dvojnásobný, než je jeho oficiálne stanované cena.

Cena: bežná 29,99 EUR, k predplatnému TOUCHIT len 13,40 € – objednať slúchadlá s predplatným tu>>

Značky:

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár