Poznáme výhercu mestskej elektroskladačky Sbikes F50e

3

Vyžrebovali sme výhercu súťaže o elektrobicykel Sbikes F50e.

Súťaž je ukončená. Výhercom sa stáva pani Martina Štesková z Bratislavy, ktorú sme kontaktovali. Gratulujeme.

Dňa 4. 9. 2019 sme v zmysle podmienok súťaže vyžrebovali náhradného výhercu, nakoľko sa nám s prvou výherkyňou nepodarilo skontaktovať e-mailom ani poštou. Náhradným výhercom je: Vlado Beňo, Bratislava. Gratulujeme. Výhercu sme kontaktovali.

V spolupráci s e-shopom www.origos.sk vám prinášame súťaž o mestskú elektroskladačku Sbikes F50e. Stačí správne odpovedať na jednoduché súťažné otázky nižšie vo formulári a zaradíme vás do žrebovania. Zredukovali sme počet súťažných otázok tak, aby ste všetci mali čo najviac správnych odpovedí.

Správne odpovede nájdete na www.origos.sk. Súťaž prebieha do 15. 7. 2019 a riadi sa všeobecnými pravidlami súťaží. Meno výhercu uverejníme na tejto stránke 16. 7. 2019.

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

3 komentáre

  1. Zdravim, len som si vsimol, ze v tlacenom vydani mate jednu chybicku .. nespravny tvar URL pre tuto sutaz (www.touchit.sk/sbikes) – vrati to 404. Postacovalo by sem urobit Redirect 301.

Pridaj komentár