Xiaomi Mi Smart Band 5: Globálna verzia náramku Mi Band 5 je oficiálne tu, poznáme detaily

1

Je rovnaká ako čínska verzia a nemá NFC.

Xiaomi oficiálne predstavilo globálnu verziu svojho náramku Mi Band 5. Tá sa bude od čínskej verzie odlišovať aj názvom a v obchodoch ju nájdete pod označením Mi Smart Band 5. Predpokladáme však, že väčšina predajcov bude aj naďalej používať kratší názov Mi Band 5.

Globálna verzia najnovšieho fitness náramku od Xiaomi ponúka totožnú výbavu ako čínska verzia, niektoré špekulácie sa bohužiaľ nepotvrdili. V praxi to znamená, že Mi Smart Band 5 neponúka NFC platby, ani virtuálneho asistenta a nedostane ani meranie okysličenia krvi.

Oficiálna cena náramku pre európsky trh by mala byť 39,99 eur.

Xiaomi Mi Band 5

Čo je však oficiálne potvrdené – Mi Smart Band 5 má vo výbave 1,1-palcový OLED displej, pokročilé senzory na monitorovanie aktivity, spánku, stresu a cvičenia a 11 profesionálnych športových režimov. S náramkom môžete plávať, nechýba praktické magnetické nabíjanie a výdrž až 2 týždne.

My sme Mi Smart Band 5 testovali v predfinálnej vzorke. Jej výbava je však totožná s finálnou verziou a keďže európska verzia náramku neponúka ani NFC platby ani virtuálneho asistenta, všetky informácie v našej recenzii sú stále aktuálne. Prečítať si ju môžete TU, prípadne si pozrite videorecenziu:

Zdroj: Xiaomi

Prečítajte si aj:

Xiaomi Mi Band 5: S očakávanými vylepšeniami (RECENZIA)

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Jeden komentár

  1. „Oficiálna cena náramku pre európsky trh by mala byť 39,99 eur.“

    Teraz už nerobíte reklamu pre datacomp, kde je za 49 euro? Netvrdím, že je to zlá cena na úvod, len aký má zmysel uvádzať EU cenu, keď reálna cena už je známa z eshopov.

Pridaj komentár