Xiaomi Mi Watch sú teraz ešte lepšie, dostupnosť v Európe je však stále neznáma

0

Výrobca postupne pridáva nové funkcie.

Xiaomi vydalo veľkú aktualizáciu pre svoje inteligentné hodinky Mi Watch. Tá prináša nové praktické funkcie. Na novinku upozornil portál TechRadar.

Najnovšia aktualizácia posilňuje monitorovanie zdravia a životného štýlu používateľa. Mi Watch vďaka nej dokážu určiť vašu energiu, resp. vyčerpanie tela na základe analýzy vašej aktivity a kvality spánku. Podobnú funkciu ponúka vo svojich fitness hodinkách aj Garmin a nazýva sa Body Battery.

Mi Watch takisto dostali s novou aktualizáciou monitorovanie stresu a praktickú funkciu, ktorá umožňuje rozsvietenie displeja po prijatí notifikácie.

Bohužiaľ, Xiaomi stále neoznámilo oficiálnu dostupnosť svojich hodiniek so systémom Wear OS na trhoch mimo Číny. Zatiaľ tak nevieme, kedy si budeme môcť kúpiť ich globálnu verziu v Európe. Uvidíme teda, čím nás tento čínsky výrobca prekvapí na veľtrhu MWC 2020 koncom februára.

Zdroj: TechRadar

Prečítajte si aj:

Inteligentné hodinky Xiaomi Mi Watch sa v roku 2019 nebudú predávať v Európe

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Pridaj komentár