Za YouTube budeme môcť platiť. Dostaneme offline režim a videá bez reklamy

1

Prémiové členstvo bude stáť 10 dolárov mesačne. Ponúkne aj exkluzívny obsah.

YouTube je synonymom bezplatnej služby, avšak Google sa postupne snaží túto predstavu zmeniť. Od novembra prevádzkuje v beta verzii službu YouTube Music Key, ktorá je zameraná na hudobný video obsah a je spoplatnená poplatkom 7,99 dolárov. (resp. je súčasťou predplatného služby Hudba Google Play Naplno)

YouTube sa však čoskoro rozšíri o ďalší produkt, ktorý výraznejšie ovplyvní fungovanie služby. Naznačuje to email, ktorý Google poslal tvorcom videí a predstavuje v ňom formát prémiového členstva. To umožní používateľom sledovať videá bez reklám a ukladať si ich v offline režime. Tvorcovia obsahu zároveň dostanú ďalší nástroj, ako motivovať používateľov k plateniu za obsah. Svoje videá budú môcť sprístupniť pre každého alebo len pre platiacich používateľov.

Detaily ohľadom prémiového členstva momentálne nie sú známe. Špekuluje sa však, že bude spoplatnené mesačným poplatkom vo výške 10 dolárov.

YouTube poslal tvorcom videí email, kde predstavuje koncept prémiového členstva

YouTube poslal tvorcom videí email, kde predstavuje koncept prémiového členstva

Značky:

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Jeden komentár

  1. Pingback: YouTube plánuje točiť celovečerné filmy. S “YouTubermi” | touchIT

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>